Jak pokračuje stavba nové školy a kostela?

Jak pokračuje stavba nové školy a kostela?
25. ledna 2016

Podívejte se na aktuální informace ze stavby ve Staré Zagoře, které vám přináší P. Jiří Svoboda.

Milí přátelé, 

stavba nového salesiánského centra ve Staré Zagoře nejen začala, ale také dále pokračuje. Dovolte mi, abych Vám přiblížil pár informací.

V tomto roce jsme proinvestovali 450 000,- Euro, což činí téměř 12,5 mil. korun. Stavební firma měla menší zpoždění kvůli hloubení ve skále, která se ukázala na několika místech velmi tvrdá. V současné době je již první část hotová. Jedná se o sklepní prostory, sál pod kostelem, garáže a dílny o celkové ploše 1200 m². Nedošlo k navýšení investic a vše probíhá podle upraveného časového harmonogramu a dohodnutých cen. Podařilo se nám ušetřit za některé izolační práce, které jsme vykonali svépomocí. A co nás čeká? Jestli se podaří získat dostatek finančních prostředků, rádi bychom dokončili hrubou stavbu kostela v roce 2016. Předpokládaná částka na tuto etapu je 7 mil. korun.

Toto všechno se děje na základě Vaší velkorysé pomoci a podpory. Děkujeme Vám za Vaši přízeň a ujišťujeme Vás o našich modlitbách. Do nového roku vyprošujeme zážitek Božího milosrdenství a upevnění dobrých vztahů ve vašich rodinách.

 

 

Za celou salesiánskou komunitu     
P. Jiří Svoboda