Pro dárce

Bulharské misie mají nový sbírkový účet: 

2500876091/2010 Fio banka, a.s.

Účel sbírky: na integraci sociálně vyloučených osob v Bulharsku – integraci romské menšiny v Bulharsku prostřednictvím práce s dětmi a jejich rodinami (práce s bulharskou mládeží).

Finanční prostředky budou využity pro potřeby práce se znevýhodněnou mládeží na území Bulharska, konkrétně na náklady na doučování, kroužky a volnočasové aktivity pro romské děti a jejich rodiny, náklady na provoz internátu a střediska mládeže, náklady na přípravu a realizaci letních táborů pro děti a mládež, náklady na formaci animátorů, náklady na stavbu komunitního centra s kostelem a školou ve Staré Zagoře, částečně také na úhradu mezd osob, které působí v Bulharsku a jejichž hlavní pracovní náplní je zajišťování výše uvedeného, tedy práce s romskou a bulharskou mládeží a jejich rodinami.

Pro stálé dárce misií v Bulharsku (členy Klubu přátel) zůstávají i nadále v platnosti platební údaje, na které byli dosud zvyklí: 16844021/0100 (KB), ss 29.

Děkujeme všem, kdo se finančně podílíte na jejich fungování!

 

Potvrzení o daru 

Všem dárcům, kteří darovali souhrnně za daný kalendářní rok min. 1000 Kč, vystavíme potvrzení o daru pro odpočet ze základu daně počátkem ledna následujícího roku.

  • Dárcům, na které máme kontakt, je zašleme automaticky (není potřeba žádat).
  • Pokud si přejete dostat potvrzení a darovali jste nižší částku nebo pokud ještě nejste v Klubu přátel, prosíme kontaktujte nás na cveklovak@sdb.cz nebo prostřednictvím formuláře Klubu přátel Bulharských misií.

Modlitba za dárce

Za všechny dárce a dobrodince Salesiánské provincie Praha se modlíme každý všední den ve 12:00. 

Prosba o modlitbu za misie

"I pokud skutečně nevlastníme už vůbec nic, stále můžeme dělat to nejdůležitější – modlit se. Je to dar, na který všichni nemají." (Don Bosco)

  • Bez Vašich modliteb se neobejdeme a děkujeme za ně.

 

Staňte se členy klubu a dostávejte ZDARMA reportáže z Bulharských misií na Váš e-mail.

Trvalé bydlištěPodpořte salesiánské dílo v Bulharsku ještě dnes!

Pozn.: položky označené * jsou povinné.

CAPTCHA
Ochrana proti SPAMu:
opište, prosím, kontrolní číslo. Jestliže číslo nemůžete přečíst, obnovte obrázek.